TR
ING
Anasayfa
Hakkımızda
Hizmetlerimiz
Avantajlarımız
Skip Navigation Links
İletişim

 

İleri Düzey Elektrikli ve Elektronik Atık Yönetimi

Elektrikli ve elektronik atıklar konusunda Türkiye’nin ilk ve tek kadın girişimcisi tarafından 2010 yılında  kurulan DEG-SAN, söz konusu atıkların toplanması ve geri dönüşümü konusunda profesyonel hizmet sağlamak üzere bir araya gelmiş uzmanlardan oluşan bir firmadır. Bu kapsamda yaklaşık on yıllık tecrübemiz ile, her sektörden üretim ve hizmet işletmelerine yönelik yüksek değerlikli proje yönetim hizmeti sağlamaktayız.

Hizmet verdiğimiz işletmelerin elektrikli ve elektronik atıkları toplanması ve geri dönüşümü konusunda ilgili mevzuatlara uyumlaştırmalarına uzman kadromuz ile profesyonel destek vermenin yanı sıra, bu konudaki ihtiyaçlarına etkin ve maliyet açısından verimli yöntemlerle çözümler üretme aşamalarında yer almaktayız. İşletmelere özel geliştirdiğimiz projeler çerçevesinde, müşteri memnuniyetini daima en üst seviyede tutmayı hedeflemekteyiz.

 

 

Misyonumuz

DEG-SAN,  % 100 müşteri memnuniyeti ilkesi, sürekli kendini geliştirip yenileyen Ar-Ge departmanı ve yüksek çevre bilinciyle, sınırlı doğal kaynaklarımızı korumak ve yaptığı üretimlerle ekonomimize katma değer sağlamak misyonlarını taşımaktadır.

 

Vizyonumuz

Ülkemizin doğal kaynaklarının kazanımı açısından uygulamalarımız ve çalışmalarımızla örnek teşkil eden bir kurum olmaktır.

 

Değerlerimiz

Farkındalık yaratmak

Toplumsal bilinç ve duyarlılık oluşturmak

Çözüm üretmek

Sonuç odaklı olmak

Etik standartlara bağlı olmak

Şeffaflık, Dürüstlük, Güven ve Saygı

Taahhütlere bağlı kalmak

Sürdürülebilirlik

Gelişimi sürekli hale getirmek

 

Politikamız

  • Ulusal mevzuatların getirdiği yükümlülükleri yerine getirecek, sürekli iyileştirme çalışmaları yapmak

  • Tüm tedarikçilerimizi, çevreye önem veren ve bir yönetim sistemi dâhilinde seçecek, uygun olmayan tedarikçileri bilinçlendirme çalışmaları yapmak.

  • Tüm personelimizi; çevre, iş sağlığı ve güvenliği konularında eğiterek, onların sağlıklı ve çevreye duyarlı birer fert olmalarını sağlamak.

  • Personelimize, ortak kazanç ve fayda için tek bir vücut gibi hareket etmelerini sağlayacak, ekip çalışma ve ruhu aşılamak. 

  • Tüm faaliyetlerimizin çevreye olan önemli etkilerini tespit edip, bu etkileri analiz ederek sebeplerini bulacak ve iyileştirme çalışmalarını yapmak.

  • Kullandığımız bütün malzemeleri çevreye zararı olmayan malzemelerden seçmek.

  • Doğal kaynakları verimli kullanacağımıza; enerji kaynaklarında tasarruf sağlayıcı tedbirler almak.

© Tüm Hakları Degsan'a Aittir.