TR
ING
Anasayfa
Hakkımızda
Hizmetlerimiz
Avantajlarımız
Skip Navigation Links
İletişim

 

Geri Toplama

Elektrikli ve elektronik atıkların oluşum kaynaklarına göre farklı geri toplama mekanizmaları oluşturulabilmektedir. Firmaların gerçekleştirmek istedikleri sosyal sorumluluk projeleri gibi farklı toplama kampanyalarında çözüm ortağı olarak yer almaktayız.

 

Elektrikli ve Elektronik Atık Geri Dönüşümü

Alanında yaklaşık 10 yıllık bilgi birikimine sahip olan firmamız elektrikli ve elektronik atıkların geri dönüştürülmesi ve değerlendirilmesi kapsamında daha profesyonel çözümler ve işletmelere özel projeler ile katma değer yaratmaktayız.

Güvenlik
ve İmha

Elektrikli ve elektronik atıklar; marka gizliliği ve kişisel gizlilik içeren cihazlardır. Bu kapsamda güvenilir hizmet almak markaların en doğal hakkıdır. DEG-SAN; İstediğiniz güveni ve imha süreçlerini şeffaf bir şekilde paylaşarak raporlamalar ile bunu destekleyici faaliyetler göstermektedir.Kontrol, Denetim  ve Raporlama

Atıklarınızın sizin sahanıza gelmeden bir kontrol mekanizma tarafından denetlenmesi ve raporlanması markalara farklı kazançlar yaratacaktır. DEG-SAN; bu kapsamda uzman kadrosu ile firmanızın atıklar üzerinde kontrol ve denetim ihtiyaçlarını belirleyerek bu konuda çözümler üretmektedir.

 

Metal Atık Toplama Ayırma

Metal atıkların geri dönüşümü gerek ülkemiz gerekse dünya için önem teşkil etmektedir. Metal geri dönüşüm sisteminin önemli bir basamağı olan toplama-ayırma hizmetimiz kapsamında firmamız; demir, bakır, alüminyum, pirinç, değerli metal ve alaşımlarından oluşan atıklarınızın yerinden teslim alınması ve ayrıştırılarak geri dönüşüme kazandırılması konusunda hizmet vermektedir.

 

Atık Akümülatör Geri Kazanımı

Atık akümülatörler kurşun ihtiva eden tehlikeli bir atık çeşididir. Firmamız atık akümülatörlerinizin teslim alınması, lisanslı araçlar ile geri kazanım tesislerine sevk edilmesi ve ulusal mevzuatlara uygun şekilde değerlendirilmesi hizmetini sağlamaktadır.

© Tüm Hakları Degsan'a Aittir.